RU

В Японії заборонили польоти над аварійною АЕС

15.03.2011, 12:10

Уряд Японії закрив для польотів повітряну зону радіусом 30 км навколо аварійної АЕС "Фукусіма-1", де помічені викиди радіації і є загроза повного спікання ядерного палива.

Як передає канал "Вести", згідно із заявою Міністерства державних земель і транспорту країни, цей захід не поширюється на польоти, пов'язані з рятувальними і аварійними роботами.

Раніше навколо АЕС була встановлена 20-кілометрова зона повної евакуації населення. За її межами у радіусі ще 10 км жителям рекомендовано без крайньої потреби не залишати оселі. Там закриті школи, суспільні установи.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що на другому енергоблоці АЕС "Фукусіма-1" стався ще один вибух. За інформацією місцевої влади, стався витік радіації, рівень якої в околицях АЕС може бути "небезпечним для здоров'я".

Раніше на АЕС "Фукусіма-1" в Японії стався вибух, внаслідок якого обвалилася частина стіни енергоблоку.

Японська атомна електростанція "Фукусіма" - найбільший у світі атомно-енергетичний комплекс, який постачає енергію у Токіо. Фактично "Фукусіма" складається з двох АЕС ("Фукусіма-1" і "Фукусіма-2"), їхня сумарна потужність - 8800 мегават. Проблеми сталися на "Фукусіма-1" - вона була запущена у 1971 році.

Атомна енергетика: добірка новин>>>
Землетрус в Японії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини