В Європі підтвердили передачу "свинячого грипу" від людини до людини

05.05.2009, 15:05

На сьогодні в Європі підтверджено 15 випадків передачі вірусу грипу А (H1N1) від людини до людини. Про це повідомляє у вівторок Європейський центр з контролю над хворобами у Стокгольмі, який двічі на тиждень публікує останні дані щодо поширення цього захво

На сьогодні в Європі підтверджено 15 випадків передачі вірусу грипу А (H1N1) від людини до людини. Про це повідомляє у вівторок Європейський центр з контролю над хворобами у Стокгольмі, який двічі на тиждень публікує останні дані щодо поширення цього захворювання.

Як передає канал "Вести", у доповіді центру йдеться, що за останні 24 години в країнах ЄС і Європейській асоціації вільної торгівлі підтверджено 28 нових випадків захворювання грипом А (H1N1), 13 з яких - в Іспанії. Усього задокументовано 107 випадків інфікування цим вірусом в 12 державах континенту. З них в Іспанії - 57, Великобританії - 27, Німеччині - 9, Франції і Італії - по 4, Австрії, Данії, Ірландії, Швейцарії, Нідерландах, Португалії - по одній людині.

За даними центру, за межами Європи на даний момент підтверджено, загалом, 1 тисячу 162 випадки захворювання новим грипом, 27 з яких з летальними наслідками. Нові випадки інфікування офіційно зафіксовані у десяти країнах: в Мексиці - 727, США- 279, Канаді -140, Новій Зеландії - 6, Ізраїлі - 4, Ель-Сальвадорі і Республіці Корея - по два, Коста-Ріці, Колумбії, Гонконзі - по одному.

Свинячий грип: добірка новин>>>