RU

В США роботодавці переводять співробітників на чотириденний робочий тиждень

23.07.2008, 12:45

В Америці високі ціни на пальне стали відбиватися й на роботі. Так, деякі американські керівники підприємств дозволяють своїм співробітникам працювати чотири дні на тиждень замість п'яти, але по десять годин в день.

Як повідомляє радіостанція "Голос Америки", працівники та їхні роботодавці вважають, що від чотириденного робочого тижня виграють усі. Так, американці звикли їздити на роботу автомобілями, проте зростання цін на бензин стало серйозно відбиватися на сімейному бюджеті. "Стало надто дорого добиратися до роботи, і співробітники чекають від своїх роботодавців відповіді на питання: чим ті можуть їм допомогти?" - говорить Джон Челенджер, очільник агентства із працевлаштування.

Водночас, за результатами опитування 100 середніх та великих компаній, проведеного фірмою Дж.Челенджера, 57% з них тепер пропонують співробітникам різні варіанти допомоги. Зокрема, 20% компаній колективно доставляють працівників на роботу. 18% оплачують поїздки на громадському транспорті і 14% дозволяють один день на тиждень працювати вдома.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини