RU

В США підтвердили другу смерть від "свинячого грипу"

06.05.2009, 10:13

У Сполучених Штатах підтверджено другий за межами Мексики випадок смерті від грипу H1N1. Померла мешканка штату Техас.

Як передає Бі-бі-сі, таким чином, на сьогодні жертвами інфекції за межами Мексики стали двоє людей. Наприкінці квітня на території США померла дитина, що приїхала з Мехіко. У повідомленні департаменту охорони здоров'я штату Техас йдеться, що жінка померла 5 квітня, при цьому, зазначається, що стан її здоров'я ще до захворювання характеризувався як "хронічний".

Усього, за офіційними даними, від хвороби померла 31 людина - 29 у Мексиці і 2 у США. Кількість офіційно підтверджених випадків нового грипу у світі майже досягла півтори тисячі, - повідомила Всесвітня організація охорони здоров'я. Спалахи захворювання відмічені у 21 країні. Лідерами за кількістю носіїв вірусу є Мексика і США, де виявлено 840 і 403, відповідно, хворих.

Водночас, американський Міністр охорони здоров'я Кетлін Себеліус визнала, що вірус продовжить свою ходу як по США, так по всьому світу, і кількість смертей може зрости. ВООЗ, у свою чергу, закликала світову спільноту не втрачати пильності, незважаючи на відносно м'який характер протікання хвороби, і попередила, що небезпека пандемії залишається.

Свинячий грип: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини