RU

В Росії заборонили продавати пиво вночі

14.07.2011, 10:00
В Росії заборонили продавати пиво вночі - Фото
d542960922bc19e67ddf15f3b8f42ff7.jpg

В Росії заборонили продавати пиво вночі

Рада Федерації ухвалила закон, згідно з яким продаж пива в Росії після 23:00 заборонений. Про це повідомляє прес-служба Ради.

Згідно з документом, не допускається роздрібний продаж алкогольних напоїв з 23:00 до 8:00 за місцевим часом, за винятком продажу алкоголю, здійснюваного організаціями, і продажу пива індивідуальними підприємцями при наданні ними послуг громадського харчування.

З метою зниження доступності для населення алкогольних напоїв закон вводить заборону на роздрібний продаж алкоголю в місцях масового скупчення громадян і місцях знаходження джерел підвищеної небезпеки (в тому числі на вокзалах, в аеропортах, станціях метро, оптових і роздрібних ринках, автозаправках, об'єктах військового призначення) і на прилеглих до них територіях.

Заборона не розповсюджується на роздрібний продаж алкогольних напоїв з вмістом етилового спирту не більше за 16,5 %, здійснюваний організаціями, і на роздрібний продаж пива, здійснюваний індивідуальними підприємцями при наданні ними послуг громадського харчування, а також на роздрібний продаж алкогольних напоїв в магазинах безмитної торгівлі.

Не допускається також розпивання алкогольних напоїв в суспільних місцях - у дворах, під'їздах, сходах, сходових майданчиках, ліфтах житлових будинків, дитячих майданчиках, в зонах рекреаційного призначення (в кордонах територій, зайнятих міськими лісами, скверами, парками, міськими садами, ставками, озерами, водосховищами, пляжами, в кордонах інших територій, призначених для відпочинку, туризму, занять фізичною культурою і спортом), за винятком розпивання алкоголю, придбаного в організаціях громадського харчування. Не допускається розпивання алкогольних напоїв неповнолітніми.

З метою профілактики алкоголізму серед молоді пропонується ввести обов'язкове маркування слабоалкогольных напоїв з вмістом спирту більше за 7%, розлитих в тару більше за 220 мл.; вказувати на тарі слабоалкогольных напоїв інформацію про вміст етилового спирту як в 100 мл. такої продукції, так і в об'ємі всієї тари. Таким чином, вводиться заборона на продаж слабоалкогольных напоїв у великих ємностях.

Ринок алкоголю і тютюну: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини