RU

В Іспанії вакциною AstraZeneca будуть прищеплювати тільки людей старше 60

08.04.2021, 10:17
В Іспанії вакциною AstraZeneca будуть прищеплювати тільки людей старше 60 - Фото
Вакцина Oxford-AstraZeneca (скриншот із відео CBS News)

В Іспанії від сьогодні, 8 квітня, вакциною від коронавірусу Oxford-AstraZeneca будуть вакцинувати лише людей старше 60 років. Про це вчора на пресконференції заявила міністерка охорони здоров'я Іспанії Кароліна Даріас, повідомляє Reuters.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Сьогодні має бути прийняте рішення, чи будуть давати другу дозу вакцини AstraZeneca тим, хто вже отримав першу.

Рішення було прийняте після повідомлення Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) щодо 169 випадків рідкісного порушення згортання крові на 34 млн введених доз вакцини. Більшість із них спостерігалася у жінок до 60 років протягом двох тижнів після щеплення.

На зустрічі міністрів охорони здоров'я Євросоюзу не вдалося узгодити загальні рекомендації щодо вакцини AstraZeneca, і EMA заявило, що країни повинні встановлювати власні правила. Вакцинувати цією вакциною тільки людей старше 60 років раніше вирішила Італія.

  • З 24 лютого 2021-го в Україні почалася вакцинація препаратом Covishield (торгова назва вакцини Oxford-AstraZeneca для Індії). Редактор LIGA.net вже вакцинувався "ковішилдом".
  • 22 березня AstraZeneca заявила, що її вакцина на 100% захистила учасників фази III випробувань від важкого і критичного перебігу хвороби, а також від смерті при COVID-19. Випробування вакцини в США не показало ризику появи тромботичних побічних ефектів.
  • 29 березня в Канаді призупинили вакцинацію препаратом AstraZeneca людей молодше 55 років.
  • З 31 березня застосування вакцини AstraZeneca тільки для тих, кому більше 60 років, ввела Німеччина.

Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини