RU

В Індії припускають, що знайшли причину невідомого захворювання понад 400 осіб

08.12.2020, 14:19
В Індії припускають, що знайшли причину невідомого захворювання понад 400 осіб - Фото
Ілюстративне фото: EPA

Влада Індії почала розслідування з приводу можливих причин захворювання понад 400 осіб невідомою хворобою. Поки в якості однієї з основних версій розглядають варіант отруєння хлорорганічними сполуками, повідомляє Reuters.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

За словами директора громадської охорони здоров'я одного з індійських штатів Гіти Прасідіні, за останню добу нових пацієнтів, заражених невідомою хворобою, до лікарні не надходило. Це може свідчити про те, що на організм тих, що захворіли раніше, разово впливали певні речовини.

Більшість пацієнтів, що надійшли, скаржилися на головний біль, а також страждали від блювоти, непритомності і запаморочення. При цьому, у них були негативні результати тестів на COVID-19.

На думку медичних експертів, "найбільш імовірною причиною події могли стати отруйні хлорорганічні речовини", але поки дослідження ще тривають.

ДОВІДКА. Хлорорганічні сполуки зазвичай застосовують як пестициди або інсектициди для боротьби зі шкідниками садових культур і лісонасаджень, а також для знищення паразитів у тварин. Їх випускають у вигляді дустів, порошків або мінерально-масляних емульсій. Такі речовини погано розчиняються у воді і можуть довго залишатися на поверхні при наявності на ній масляної плівки або осідати на дно. Токсичні як для теплокровних, так і для холоднокровних істот. У людей хлорорганічні сполуки вражають центральну нервову систему, викликають порушення в роботі практично всіх органів.

Дарья Мостовая
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини