RU

В Індії нова епідемія. Люди сліпнуть і вмирають через грибкову інфекцію, викликану COVID

20.05.2021, 12:11
В Індії нова епідемія. Люди сліпнуть і вмирають через грибкову інфекцію, викликану COVID - Фото
Похоронні вогнища в Індії (фото – Jagadesh N.V._EPA)

Влада двох індійських штатів, Раджастхан і Телангана, оголосили про епідемію грибкового захворювання – мукормікоз, пише New indian express. Цю хворобу спостерігали в Індії і раніше, але зараз її почали виявляти у пацієнтів із коронавірусом і кількість смертей від неї зросла, передає CNN.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Раніше глава департаменту охорони здоров'я Телангани заявив, що масштаби захворювання сильно перебільшені, так як у штаті було виявлено тільки 80 випадків. Але вже наступного дня була опублікована процедура закупівлі ліків, рекомендованих для лікування мукормікозу.

За даними місцевих органів охорони здоров'я, на сьогоднішній день у країні зареєстровано близько 2000 випадків, госпіталізовані були 800 осіб. У деяких лікарнях навіть вирішили створити окремі відділення для хворих мукорміркозом.

За словами лікарів, ця хвороба часто вражає дихальні шляхи – особливо у людей з ослабленою імунною системою, а також може призвести до сліпоти і смертельного результату.

ДОВІДКА. Мукормікоз – інфекція, що викликається різними видами грибів сімейства мукорових. Вона викликає некротичні ураження в носі і на піднебінні, викликає біль, лихоманку, запалення тканин ока зі зміщенням очного яблука і гнійні виділення з носу.

Читайте також: В Індії сотні тіл вимило на береги Гангу: на трупах "бенкетують" собаки і ворони

Дарья Мостовая
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини