12.06.2018, 18:08

В ЄС оцінили результати зустрічі Трампа з Кім Чен Ином

В ЄС оцінили результати зустрічі Трампа з Кім Чен Ином - Фото

Федеріка Могеріні зазначила, що зустріч Трампа з Кім Чен Ином є важливим кроком на шляху до позитивних змін в міжкорейських відносинах

Реклама
Реклама

Спільна заява, підписана сьогодні президентом США Дональдом Трампом і лідером Північної Кореї  Кім Чен Ином, дає чіткий сигнал про досягнуту домовленість про повну і незворотню денуклеаризацію Корейського півострова. Про це йдеться в заяві верховного представника ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Федеріки Могеріні.

Сьогоднішня зустріч, на її думку, підтверджує, що дипломатія є "єдиним способом просування до міцного миру на Корейському півострові".

Федеріка Могеріні зазначила, що зустріч Трампа з Кім Чен Ином є важливим і необхідним кроком на шляху до позитивних змін в міжкорейських відносинах.

"Кінцева мета, яку поділяє вся міжнародна спільнота і яка задекларована Радою безпеки ООН, - це повна, необоротна денуклеаризація Корейського півострова, яка піддається перевірці. Спільна заява, підписана лідерами США і КНДР сьогодні, дає чіткий сигнал про досягнення цієї мети", - йдеться в заяві Федеріка Могеріні.

Вона ще раз нагадала, що ЄС як і раніше готовий сприяти подальшим крокам, спрямованим на забезпечення довгострокового миру, безпеки і процвітання на Корейському півострові, вільному від ядерної зброї.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама