RU

В "Єдиній Росії" назвали причину відставки Лужкова

28.09.2010, 10:40

Юрій Лужков позбавився посади мера Москви внаслідок зроблених ним помилок. Так прокоментував указ Президента Росії Дмитра Медведєва про дострокове припинення повноважень мера Москви секретар президії генеральної ради партії "Єдина Росія" В’ячеслав Володін.

"Рішення Президента не обговорюється. Воно виконується. Президент Дмитро Анатолійович Медведєв минулого тижня на зустрічі з керівництвом партії "Єдина Росія" проінформував нас про свою позицію з цього питання. Ми ставимося до неї з розумінням. Шкодуємо, що один із фундаторів партії "Єдина Росія" внаслідок власних помилок позбавився довіри глави держави. Але треба працювати далі. Ми згідно з федеральним законом готуємо пропозиції щодо кандидатур на пост мера Москви", - сказав В.Володін, якого цитує прес-служба "Єдиної Росії".

Нагадаємо, Президент РФ у вівторок, 28 вересня, підписав указ про дострокове припинення повноважень мера Москви Ю.Лужкова. В указі, зокрема, зазначено: "Звільнити Лужкова Юрія Михайловича з посади мера Москви у зв'язку зі втратою довіри Президента Російської Федерації".

Тимчасово виконувачем обов'язків мера Москви на період до вступу на посаду особи, наділеної повноваженнями мера Москви, призначений Володимир Ресін.

Юрій Лужков: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини