В аеропортах США відмінено більше тисячі рейсів

В аеропортах США відмінено більше тисячі рейсів - Фото
27.01.2011, 09:30

Через сильний снігопад у США відмінені більше тисячі авіарейсів в аеропортах Нью-Йорка, Філадельфії і Бостона. Снігопад, за прогнозами метеорологів, триватиме до середини дня, тому не виключено скасування і затримка ще більшої кількості вильотів

В аеропортах США відмінено більше тисячі рейсів

Сильний снігопад на північному сході США став причиною скасування більше тисячі авіарейсів в аеропортах Нью-Йорка, Філадельфії і Бостона. Про це повідомляє радіо "Маяк" з посиланням на представників транспортної влади США.


Близько 700 вильотів відмінені у трьох міжнародних аеропортах, що обслуговують Нью-Йорк - імені Джона Кеннеді, "Ла Гуардіа" і "Ньюарк-Ліберті" (штат Нью-Джерсі). Ще більше 300 рейсів відмінено у Філадельфії, майже стільки ж - у Бостоні.

Сильний снігопад, що обрушився на північно-східні штати США, за прогнозами метеорологів, триватиме до середини дня, і у зв'язку з цим авіаційні служби попереджають про можливості скасування і затримки ще більшої кількості вильотів. Поки аеропорти Нью-Йорка продовжують роботу і не оголошують про закриття. Однак у середньому затримка з прийомом і відправкою літаків вже становить від півтора до двох годин.

Як повідомили у Національній службі погоди, снігопади зараз йдуть від південного штату Міссісіпі до розташованого на північно-східному побережжі США штату Мен. Найбільша кількість опадів очікується у штатах Коннектікут і Массачусетс, де, згідно з прогнозами, у найближчу добу має випасти до 40 см снігу.

Погода: добірка новин>>>