RU

Усама бен Ладен пише книжку

29.10.2008, 15:05

"Терорист номер один" Усама бен Ладен працює над книжкою під назвою "Nidal" ("Боротьба"). Про це повідомляє газета "The Christian Science Monitor", переклад якої наводить "InoPressa".

За даними ЗМІ, книжка пишеться арабською мовою при сприянні молодого журналіста близькосхідного походження, який перекладе її і на англійську мову.

Італійський сайт новин AKI і "The Press Trust of India" зазначає, що ця книжка буде "реакцією на негативну пропаганду і брак інформації" про "Аль-Каїду", в ній буде представлено нові подробиці про теракти 11 вересня в США, а також будуть розглядатися "звірства, скоєнні Заходом проти мусульман, і те, як хрестоносці зашкодили розвитку світу". Крім того, У. Ладен покладає відповідальність за нинішню фінансову кризу на Сполучені Штати.

Вперше інформація про книжку з'явилася з подачі анонімних джерел у пакистанській пресі, однак, як наголошується в американському виданні "Publishers Marketplace", "ці повідомлення поки не підтвердив жоден сайт і жодна людина, що вважається близькою бен Ладену".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини