RU

Уряд Японії схвалив введення нових санкцій проти Росії

05.08.2014, 09:17
Уряд Японії схвалив введення нових санкцій проти Росії - Фото
Сіндзо Абе та Володимир Путін (фото - ЕРА)

Уряд Японії схвалив введення додаткового пакету санкцій щодо Росії у зв'язку з ситуацією навколо України. Як повідомило агентство Кіодо, рішення було прийнято 5 серпня на засіданні Кабінету міністрів Японії на чолі з прем'єром Сіндзо Абе.

Нинішні санкції передбачають заморожування банківських рахунків фізичних та юридичних осіб, які, на думку Токіо, "причетні до дестабілізації ситуації в Україні і анексії Росією Криму".

Повідомляється також, що Японія вводить заборону на імпорт ряду товарів з Криму.

Прізвища конкретних осіб, назви організацій або товарів, що підпадають під дію нових санкцій, на даний момент не оголошені.

Нагадаємо, Японія приймала рішення про введення санкцій щодо Росії двічі. Перший раз - в березні 2014 року, після рішення Москви визнати "незалежність" Криму.

Потім продовження санкцій послідувало наприкінці квітня нинішнього року - вже через напружену ситуацію на материковій Україні. Останні заходи впливу передбачають тимчасове припинення видачі в'їзних віз 23 представникам офіційних структур РФ та іншим особам.

За матеріалами: ІТАР-ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини