RU

Українка прийняла пологи в літаку Qatar Airways

04.02.2020, 15:52
Українка прийняла пологи в літаку Qatar Airways - Фото
Фото: Facebook Олени Федченко

Українка Олена Федченко прийняла пологи на борту літака Qatar Airways, що летів з Дохи (Катар) в Бангкок (Таїланд). Про це вона розповіла в своєму Facebook.

"3 годині ночі, оголошують в літаку, що потрібен лікар. Я, чесно, спочатку думала прикинутися сплячою))) але пішла. А там в каптьорці в хвості літака жінка на підлозі, стюардеси в розгубленості. Я рукавички вдягнула, стала на коліна й вперед", - поділилася Федченко.

За її словами, народила пасажирка з Таїланду. Екіпажу літака довелося сісти в Калькутті (Індія) й викликати швидку допомогу. Жінка і її дитина, за словами українки, здорові. У Калькутті ж і оформили дитину.

Федченко, судячи з її слів, має медичну освіту.

"Стрес, щастя і буря емоцій! Дякую кафедрі акушерства і гінекології 3 КМІ Богомольця. Згадала все в одну хвилину!" - написала українка.

За її інформацією, громадянка Таїланду приховала свою вагітність від співробітників аеропорту.

Подруга українки, яка також була на борту літака, розповіла, що багато пасажирів не приховували свого обурення вимушеною двогодинною посадкою в Індії.

Авіакомпанії не заохочують практику пологів на борту літака через те, що в літаку неможливо надати повноцінну медичну допомогу в разі потреби. Низка перевізників встановлюють суворі обмеження на перевезення вагітних жінок.

Цікаве питання громадянства дитини, яка народилася в повітрі.

Відповідно до Конвенції ООН 1961 року, що народження на судні або в літаку вважається народженням на території тієї держави, під прапором якої плаває судно, або в якому зареєстрований літак. У даній ситуації в залежності від того, який спосіб набуття громадянства практикує та чи інша країна, дитина, яка народилася в літаку Qatar Airways, може мати право на громадянство Катару, громадянство Індії або Таїланду.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини