RU

Українці не постраждали на затонулому лайнері, - МЗС

14.01.2012, 22:45
Українці не постраждали на затонулому лайнері, - МЗС - Фото
Фото: ЕРА

За інформацією посольства України в Італії, на борту судна перебувало 3200 пасажирів (у більшості громадяни Італії, Німеччини та Франції) та 1000 членів екіпажу, з яких 6 пасажирів внаслідок аварії загинуло, 10 осіб зникли без вісти, повідомили ЛІГАБізнесІнформ у пресс-службі МЗС.

За попередніми даними, на борту судна могло перебувати до 30 громадян України; з 18 українцями вже встановлено контакт. За наявною на даний час інформацією, громадяни України серед постраждалих відсутні.

"Врятовані пасажири та члени екіпажу судна доставлені на острів Джіліо. Наразі судновласник та агентські компанії вирішують питання щодо перевезення врятованих пасажирів на материк та їх подальшого відправлення до портів, з яких вони мали повернутися до країн свого проживання", - зазначив речник МЗС України Олександр Дикусаров.

Посольством України в Італії встановлено контакт з представниками місцевої берегової охорони, рятувальних служб та агентських компаній щодо обміну інформацією стосовно наших співвітчизників, надання їм необхідної допомоги та сприяння у поверненні на Батьківщину.

Справа знаходиться на контролі в посольстві України в Італії та в Департаменті консульської служби МЗС України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини