RU

Українцям рекомендують не їздити у Сирію

27.04.2011, 11:35

У зв'язку з погіршенням ситуації у Сирії Міністерство закордонних справ України рекомендує українцям стриматися від поїздок у цю країну.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МЗС, в Україні з глибоким неспокоєм сприймають загострення внутрішньої ситуації і вияви насильства у Сирії, яка вже призвела до жертв і постраждалим серед населення країни.

"Закликаємо сторони конфлікту невідкладно припинити протистояння і почати широкий представницький діалог за участю уряду, місцевих громадських і релігійних організацій з метою пошуку ефективних і взаємоприйнятних шляхів вирішення актуальних питань політичного і соціально-економічного життя", - зазначили у відомстві.

Також українське зовнішньополітичне відомство і дипломатичне представництво нашої держави у Дамаску готові надати громадянам України необхідну допомогу у разі звернення.

Раніше сирійська армія почала масштабну операцію у місті Дараа, що стало оплотом антиурядових виступів. За даними активістів опозиції, вбито щонайменше 20 осіб, дуже багато поранених.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини