RU

Українець постачав у Росію м'ясо з Америки 35-річної давності

11.01.2010, 17:19

МВС Росії перекрило великий канал постачань у Росію з Америки м'яса, замороженого ще 35 років тому. М'ясо надходило у РФ через Україну. Про це сьогодні повідомили у департаменті економічної безпеки МВС РФ.

Як передає ПРАЙМ-ТАРС, співробітники ДЕБ спільно з представниками УВС по Белгородській області покінчили з діяльністю угрупування, яка організувала великий канал контрабандних постачань у Росію м'ясної продукції з США, Бразилії, Канади і Аргентини, а також Бельгії. М'ясо надходило у РФ через Україну. "Продукція завозилася в Одеський порт, там формувалися дрібні партії, які переправлялися з Харкова у Белгородську область, - зазначили у ДЕБ. - Потім товар на вантажівках доставлявся у Москву та інші регіони, де продавався за підробними документами".

Як з'ясували міліціонери, м'ясо тривалий час зберігалося на складах однієї з латиноамериканских країн як стратегічний запас і у реалізацію потрапило у зв'язку із закінченням строку придатності. "За даними оперативників, продукт піддали глибокому заморожуванню ще у 1974 році", - наголосив представник департаменту.

Під час затримання угрупування міліціонери зупинили великовантажний автомобіль з 22 т контрабандного м'яса. "Є всі підстави вважати, що група діяла протягом декількох років. Також встановлено, що її організував житель України, - додав співробітник МВС. - Порушено кримінальну справу за статтею КК РФ "Контрабанда". Обвинувачення пред'явлено чотирьом учасникам групи. Двоє з них затримані, ще двоє відпущені під підписку про невиїзд".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини