RU

Україна направить в Японію своїх рятувальників і собак

12.03.2011, 13:15
Україна направить в Японію своїх рятувальників і собак - Фото
ac8b4e48c6ca4fbed69582fab50046f3.jpg

Україна направить в Японію своїх рятувальників і собак
Україна готова направити в Японію своїх рятувальників і чекає відповіді від офіційного Токіо. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі МНС України.

У повідомленні сказано, що у повну готовність приведений загін рятувальників зі спецспорядженням для роботи в районах, постраждалих від землетрусу. Всього - 45 людей, а також собаки, навчені шукати людей під завалами.

МНС України спорядило гідропневматичне рятувальне обладнання і засоби малої механізації, якими можна різати металеві конструкції і піднімати бетонні плити великої ваги.

Крім того, у разі потреби працювати у зоні, ураженій радіаційними викидами, загін оснащений засобами радіаційно-хімічної розвідки і захисту.

Усі пропозиції про допомогу через МЗС України передані у Посольство Японії в Україні. У разі звернення офіційного Токіо уряд невідкладно направить все необхідне для порятунку людей.

Нагадаємо, у п'ятницю в Японії стався найсильніший в історії країни землетрус магнітудою 8,8 бала, що змістив вісь обертання Землі майже на 15 сантиметрів. За ним пішло цунамі. За даними японських ЗМІ, кількість жертв катастрофічного землетрусу перевищила тисячу осіб. Згідно з офіційними даними, у списку загиблих зараз нараховано 900 осіб, тисячі вважаються зниклими без вісти.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини