Учені розблокували смартфон папером з відбитками пальців

02.08.2016, 17:29
Учені розблокували смартфон папером з відбитками пальців - Фото
Фото: EPA

Дослідникам з Мічигану вдалося розблокувати смартфон, що належить загиблій людині, за допомогою роздруківки відбитків пальців

Дослідникам з Мічигану вдалося розблокувати смартфон, що належить загиблій людині, за допомогою роздруківки відбитків пальців. Про це повідомляє The Verge.

Фахівці зробили 2D-зображення відбитків і роздрукували їх на електропровідному папері. До цього були спроби розблокувати смартфон за допомогою 3D-моделі одного з  пальців померлого, але вони закінчилася невдачею.

Знімки відбитків пальців зберігалися в поліцейському досьє, але для використання їх як основи для 3D-моделі не вистачало чіткості зображення. Вчені спільними зусиллями змогли поліпшити зображення.

Йдеться про смартфон Samsung Galaxy S6, хоча раніше ряд ЗМІ стверджував, що поліцейським нібито вдалося розблокувати одну з останніх моделей iPhone. На відміну від пристрою Apple, Samsung дозволяє вводити код доступу скільки завгодно раз.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы