RU

Учасниця Pussy Riot буде добиратися до колонії кілька тижнів

23.10.2012, 15:17
Учасниця Pussy Riot буде добиратися до колонії кілька тижнів - Фото
Фото: ЕРА
Учасниці панк-групи Pussy Riot Марії Альохіній може знадобитися кілька тижнів для того, щоб дістатися до колонії в Пермському краї, де вона, за деякими даними, буде відбувати покарання, - передає канал Вісті.

"Етап з Москви до Пермі може зайняти тривалий час. Він йде із зупинками в деяких містах. Зазвичай зупиняються в Ярославлі і в Кірові. Так що Марія Альохіна, можливо, приїде до Пермі через два чи три тижні", - пояснило джерело в правоохоронних органах . За даними джерела в ГУФСВП регіону, засуджена учасниця групи поки ще не доставлена ​​Прикамьє.

Тим часом, представник регіонального правозахисного центру, що займається в тому числі захистом прав засуджених, заявив, що правозахисники мають намір проконтролювати приїзд Марії Альохіної до Пермі.

Напередодні з'явилася неофіційна інформація про те, що засуджена учасниця "панк-молебню" відбуватиме покарання в одній з двох приміських колоній. "У тому випадку, якщо дівчину відправили до Пермі, її повинні будуть доставити в СІЗО-5, де комісія протягом 10 днів вирішить питання про її розподіл. Її можуть відправити або в колонію N32, або в колонію N28", - пояснило анонімне джерело в ГУФСВП.

Як правило, в пермській колонії N32 відбувають покарання жінки, позбавлені волі вперше. У цій колонії в'язні шиють та малюють мультфільми. У колонії N28, яка знаходиться в місті Березники, засуджені займаються швейною справою і переробляють м'ясо птиці.

21 лютого 2012 року учасниці панк-групи Pussy Riot провели в московському Храмі Христа Спасителя антипутінський перформанс, який самі вони назвали "панк-молебнем". Згодом троє з п'ятьох учасниць дійства були арештовані. 17 серпня Хамовнічеський суд Москви засудив Марію Альохіну, Надію Толоконникову і Катерину Самуцевич до двох років колонії загального режиму.

10 жовтня судова колегія у кримінальних справах Мосміськсуду замінила вирок Самуцевич з реального на умовний. У відношенні засуджених Толоконникової і Альохіної вирок залишено без зміни.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини