RU

Учасниці Pussy Riot засуджені до двох років позбавлення волі

17.08.2012, 17:20
Учасниці Pussy Riot засуджені до двох років позбавлення волі - Фото
Учасниці панк-групи Pussy Riot, що опинилися на лаві підсудних (фото - ЕРА)
Хамовнічеський суд Москви встановив провину учасниць панк-групи Pussy Riot Надії Толоконникової, Марії Альохіної і Катерини Самуцевич у справі про "панк-молебень" в Храмі Христа Спасителя і засудив обвинувачених до двох років позбавлення волі в колонії загального режиму.

Суддя Марина Сирова оголосила, що підсудні визнані винними в хуліганстві за мотивами релігійної ненависті і ворожнечі. "Толоконникова, Альохіна і Самуцевич вчинили хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку, що виражає явну неповагу до суспільства, вчинене за мотивами релігійної ненависті і ворожнечі та з мотивів ненависті щодо певної соціальної групи, групою осіб за попередньою змовою у вигляді здійснення провокаційних і образливих дій в релігійному будівлі з залученням уваги широкого кола віруючих громадян", - сказала суддя.

Суд встановив, що "21 лютого Толоконникова, Самуцевич, Альохіна та ряд невстановлених осіб в масках з'явилися в Храмі Христа Спасителя в неналежному одязі. Вони вбігли на солею і амвон, підійшли до вівтаря і за допомогою принесеної звукопідсилюючої апаратури протягом приблизно однієї хвилини вигукували лайливі слова, що ображають присутніх, при цьому задирали ноги і руки".

У вироку зазначається, що проведена акція була позбавлена ​​моралі, підсудні зазіхнули на самобутність великої кількості віруючих, "протиставили себе суспільству і знехтували загальними нормами поведінки в храмі".

У судовому рішенні йдеться, що Самуцевич розчохлила електрогітару і була виведена з солеї охоронцем ЧОП, Толоконникова підключила мікрофон і включила фонограму пісні, зміст якої є блюзнірським і образливим для віруючих, її також вивів охоронець.

Раніше в ході дебатів сторін прокурор просив визнати підсудних винними в "хуліганстві за мотивами релігійної ненависті і ворожнечі" і призначити кожній покарання у вигляді 3 років ув'язнення в колонії загального режиму.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини