RU

У Великобританії на одне робоче місце претендують 85 випускників

10.07.2013, 13:22
У Великобританії на одне робоче місце претендують 85 випускників - Фото
Фото: ЕРА
У Великобританії на кожне оголошення про наймання на роботу випускників подають заяви 85 осіб. При цьому очікується, що цього року кількість робочих місць для випускників скоротиться на 4%  порівняно з минулим роком. Про це свідчать результати дослідження асоціації AGR, яка займається наймом випускників на роботу.

Представник AGR Стівен Ішервуд зазначив, що "ринок праці для випускників відображає стан економіки, де спостерігається стагнація в деяких секторах, і зростання в інших".

Найбільше скорочення нових робочих місць відбулося у банківському та фінансовому секторах економіки. Зростання кількості  робочих місць спостерігається в телекомунікаційному і енергетичному секторах економіки. Інженерні компанії також наймають більше випускників порівняно з минулим роком.

Ситуація з наймом випускників набагато краще в Лондоні, а також на південному сході Англії і в центральній частині Англії і в Шотландії. У доповіді AGR наголошується, що середня початкова зарплата для випускників залишається колишньою. У Лондоні вона досягає 28500 фунтів стерлінгів на рік ($43000).

Джерело: Російська служба Бі-бі-сі
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини