RU

У Великобританії мігрантів-чоловіків навчать ввічливості до жінок

01.08.2016, 16:30
У Великобританії мігрантів-чоловіків навчать ввічливості до жінок - Фото
Фото: EPA
Голова парламентського комітету з питань біженців Тангем Деббонейр від партії лейбористів виступила з пропозицією навчати чоловіків-мігрантів з країн Близького Сходу ввічливому відношенню до жінок, щоб запобігти сексуальним домагання,м пише Daily Telegraph.

"Я не хочу, щоб британський народ відповідав на прояв сексуального домагання або насильства, кажучи "ні" більшому числу біженців", - сказала вона.

Деббонейр закликала уряд країни прийняти необхідну з цього питання "інтеграційну стратегію", щоб дати зрозуміти мігрантам, які прибувають до Великобританії, в яких соціальних рамках їм слід жити.

Депутат впевнена, що такий підхід дозволить запобігти випадки сексуального насильства з боку біженців на зразок тих, з якими зіткнулися сотні жінок в Німеччині.

На початку липня у відділі поліції німецького міста Дюссельдорфа повідомили, що з відкриттям купального сезону в Німеччині різко почастішали випадки сексуальних домагань в відкритих міських басейнах.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини