У Туреччині затримано 25 користувачів Twitter

У Туреччині затримано 25 користувачів Twitter - Фото
Источник фото: ЕРА
05.06.2013, 10:38

Поліція каже, що активісти затримані за публікації, які дезінформують. В опозиції стверджують - користувачі просто закликали людей до мітингів

За словами поліцейських, затримані "поширювали неправдиву та провокаційну інформацію через Twitter. Правоохоронці розшукують ще не менше десяти осіб за тим же обвинуваченням, повідомляє islamnews.ru.

Представники опозиційної Народно-республіканської партії стверджують, що затримання відбулися через поширювалися через мікроблог закликів до демонстрацій. Як відомо, турецька молодь активно використовує Twitter для організації демонстрацій, а також, щоб попереджати один одного, де в місті застосовують сльозогінний газ і водомети.

У середу в ряді турецьких міст тривають масові акції протесту, незважаючи на заклики уряду країни припинити виступи. Поліція цієї ночі застосувала сльозогінний газ і водомети проти маніфестантів у Стамбулі, Анкарі та хата.

Вуличні акції почалися в кінці минулого тижня. Спочатку демонстранти виступали проти планів влади побудувати на місці парку Гезі в Стамбулі торгово-розважальний комплекс, проте незабаром виступи набули яскраво виражений антиурядовий характер. За кілька днів жертвами заворушень в Туреччині вже стали дві людини: 22-річний Абдулла Джомерт був застрелений, а ще одна людина, вік і ім'я якої не повідомляються, загинув, коли в натовп демонстрантів влетіла машина таксі.
Популярне