RU

У Тбілісі протестують проти гей-параду

17.05.2013, 13:42
У Тбілісі протестують проти гей-параду - Фото
Фото: ЕРА
У Тбілісі на проспекті Руставелі зібралися близько десяти тисяч осіб, що виступають проти запланованої в центрі грузинської столиці акції на підтримку прав сексуальних меншин. Серед присутніх чимало священиків Грузинської православної церкви.

Раніше передбачалося, що на акцію, присвячену міжнародному дню боротьби проти гомофобії, організовану неурядовою організацією Ідентичність, вийдуть кілька десятків людей. Проте церква закликала людей вийти на вулиці, щоб висловити протест проти акції.

За деякими даними, у будівлі колишнього парламенту країни, де планується гей-парад, мають намір зібратися близько 40 тисяч осіб, щоб "захистити традиційну моральність і не дозволити гомосексуалістам пропагувати свій спосіб життя". Ті, що прийшли на акцію священики заявили журналістам, що не допустять "розгулу аморальності" в Грузії.

Напередодні патріарх всієї Грузії Ілля Другий закликав мерію Тбілісі скасувати акцію секс-меншин, стверджуючи, що її метою є "не вирішення проблеми цих людей, а спекуляція цією темою", але міська влада йому відмовила. Мерія Тбілісі назвала проведення акції конституційним правом громадян.

Джерело: Російська служба Бі-бі-сі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини