RU

У світі ставляться до Путіна з недовірою - опитування

17.08.2017, 14:34
У світі ставляться до Путіна з недовірою - опитування - Фото
Фото: EPA

Найбільш негативно ставляться до Росії жителі США і Європи. Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на результати опитування американського дослідницького центру Pew Reseаrch Center, опубліковані в середу, 16 серпня.

"Критичне ставлення до Росії особливо широко поширене в США і Європі, в той час як у жителів Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Близького Сходу, країн Африки на південь від Сахари і Латинської Америки спостерігається більший розкид думок", - наголошується в повідомленні.

Лише невелика частина учасників дослідження про сприйняття Росії в світі ставиться з довірою до дій російського керівництва.

26% респондентів довіряють президенту РФ Володимиру Путіну в його політиці на міжнародній арені. 31% опитаних вбачають в Росії серйозну загрозу для своєї країни. "Про Китай такої думки (щодо загрози, - ред.) дотримуються також 31% респондентів, а про США - 35%", - йдеться у повідомленні.

Тільки в трьох країнах з 37, де проводилося дослідження, більшість жителів висловлюють сприятливу думку про Росію: у В'єтнамі (83%), в Греції (64%) і на Філіппінах (55%).

Дослідження проводилося в 37 країнах за межами Росії з 16 лютого по 8 травня 2017 року, в ньому взяли участь майже 41 тисяча респондентів.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини