RU

У світі число біженців досягло 244 млн чоловік - ООН

13.01.2016, 11:25
У світі число біженців досягло 244 млн чоловік - ООН - Фото
Фото: EPA
У 2015 році кількість біженців у всьому світі досягла 244 млн чоловік. Це на 41% більше, ніж в 2000 році. Про це повідомляє Німецька хвиля.

Згідно з доповіддю ООН, зазначається, що кількість людей, які добровільно чи вимушено переселилися в іншу країну, збільшилася з 2000 року на 71 млн чоловік.

Нові дані ООН враховують ті 20 млн біженців, які покинули рідні місця через збройні конфлікти.

В основному, це громадяни Сирії, Афганістану та Сомалі. "Близько третини всіх мігрантів (78 млн чоловік) живуть в Європі, в тому числі 12 млн - в одній тільки Німеччині і ще 9 млн - у Великобританії. У США проживають 47 млн, в Росії - 12 млн і в Саудівській Аравії - 10 млн чоловік, що народилися за межами країни", - наголошується в доповіді.

Для полегшення страждань людей в Сирії, де лютує громадянська війна, ООН закликала виділити гуманітарну допомогу в розмірі до $8 млрд. Всесвітня організація також закликала вишукати ще $500 млн на шкільне навчання сирійських дітей в сусідніх з Сирією країнах - Туреччині, Йорданії та Лівані.

Відзначимо, що в 2015 році ООН закликала виділити на допомогу сирійцям $8,4 млрд. Однак зібрати вдалося тільки $3,3 млрд. Для надання невідкладної гуманітарної допомоги людям в усьому світі ООН закликала виділити цього року $20,1 млрд.

Раніше повідомлялося, що в цьому році Польща зможе прийняти не більше 400 біженців з Греції та Італії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини