RU

У США видали ордер на арешт матері Царнаєвих

25.04.2013, 14:50
У США видали ордер на арешт матері Царнаєвих - Фото
Брати Царнаєви (фото - ЕРА)
Матері передбачуваних організаторів теракту в Бостоні Зубейдат Царнаєвій загрожує арешт по прибуттю в США. При цьому з терактом, в якому підозрюються її сини, це ніяк не пов'язано. Американська влада видала ордер на арешт громадянки Дагестану за магазинну крадіжку.

Раніше мати братів Царнаєвих заявляла, що збирається разом з чоловіком приїхати з Дагестану в США, щоб взяти участь у процесі над 19-річним сином Джохаром. Однак після того, як стало відомо, що американська влада збирається заарештувати жінку за давню крадіжку в бостонському магазині елітного одягу, чеченка передумала перетинати кордон іноземної держави. Вона заявила, що залишиться вдома.

Суд над Зубейдат Царнаєвої повинен був відбутися в Бостоні 25 жовтня 2012 року, проте мати екстремістів на засідання так і не з'явилася. Жінку звинувачували у крадіжці одягу з бутіка Lord & Taylor на суму $1 600.

24 квітня співробітники ФБР почали ретельний допит матері Джохара і Тамерлана Царнаєвих. Бесіда проживає в Дагестані жінки з представниками американських спецслужб тривала всю ніч. Зубейдат Царнаєва переконана, що її діти не могли піти на настільки страшний злочин. Тим часом, дядько Джохара і Тамерлана Руслан Царні, який живе в США, не виключає, що напоумити молодих людей на теракт могла саме мати.

Нагадаємо, в результаті теракту на бостонському марафоні, що стався 15 квітня, загинули три людини, більше 260 постраждали.

Джерело: канал Вісті.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини