RU

У США створять найпотужніший суперкомп'ютер у світі

10.04.2015, 10:40
У США створять найпотужніший суперкомп'ютер у світі - Фото
Фото: fnal.gov
Міністерство енергетики США оголосило про виділення фінансування у розмірі $200 млн на створення до 2019 року для відомства найбільш швидкодіючого суперкомп'ютера у світі - Aurora. Про це повідомляється на сайті Аргонської національної лабораторії, що належить міністерству.

Як заявлено в прес-релізі, Aurora може, крім інших операцій, сприяти в розробці матеріалів, які дозволять створити більш потужні та ефективні акумулятори та панелі сонячних батарей. Комп'ютер також передбачається використовувати в біологічних дослідженнях і в дослідженнях з освоєння поновлюваних джерел енергії.

"Суперкомп'ютер Aurora сприятиме подальшому розвитку низьковуглецевої енергетики та розширює наші фундаментальні уявлення про всесвіт", - йдеться в заяві заступника міністра енергетики Лінн Орр.

За твердженням розробників, за швидкістю здійснюваних операцій Aurora буде в 5-7 разів перевершувати найбільш швидкодіючі на сьогоднішній день аналоги в світі.

Створення структури і збірка системи доручено вищезгаданому науковому закладу. Лабораторія розташовується в 40 км на захід від Чикаго в штаті Іллінойс.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини