У Сирії при обстрілі табору біженців загинули 15 людей

У Сирії при обстрілі табору біженців загинули 15 людей - Фото
Источник фото: EPA
03.08.2012, 12:48

Табір біженців піддався нападу, коли урядові сили проводили операцію проти повстанців у південних передмістях столиці країни

У Сирії при обстрілі табору палестинських біженців Ярмук, який знаходиться в передмістях Дамаска, загинули не менше 15 цивільних осіб, зокрема двоє дітей, - передає Радіо Свобода.

Сьогодні Генеральна асамблея ООН обговорить проект резолюції по Сирії, в якому виражена підтримка мирному плану міжнародного посланника по Сирії Кофі Аннана. У документі міститься критика сирійської влади у зв'язку з порушенням прав людини. Прямого заклику до міжнародних санкцій щодо Дамаска і відставку сирійського президента Башара Асада в проекті резолюції немає, проте Росія і Китай виступають проти нього навіть в такій редакції. Для прийняття резолюції необхідна проста більшість в Генеральній асамблеї, проте вона не є зобов'язуючою - на відміну від рішень Ради безпеки.

Саме відсутністю єдності в Раді безпеки ООН Кофі Аннан напередодні пояснив своє рішення до кінця серпня покинути пост міжнародного посланника.