У Росії за 2015 рік бідних сімей стало в два рази більше

28.12.2015, 16:56
У Росії за 2015 рік бідних сімей стало в два рази більше - Фото
Фото: gazeta.ru

У Російській Федерації за 2015 рік число бідних сімей (яким не вистачає навіть на їжу, і тих, кому достатньо коштів на їжу, але купівля одягу недоступна) зросла майже вдвічі - з 22 до 39%. Про це свідчать дані дослідження, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД).

"Аж до 2014 р росли споживчі можливості: частка "бідних" сімей (яким не вистачає навіть на їжу і тим, кому достатньо коштів на їжу, але купівля одягу недоступна) знизилася вдвічі - із 49% (наприкінці 2005 р) до 22% в грудні 2014 р. Однак пізніше ситуація також почала погіршуватися і до теперішнього моменту ця частка підскочила до 39%, повернувшись таким чином на рівень 2009 року ", - йдеться у звіті організації.

Одночасно за рік скоротилося число тих, хто вільно може дозволити собі покупку продуктів і одягу, проте відчуває труднощі з придбанням побутової техніки і предметів меблів (з 47% до 40%), а також тих, чиїх доходів на це вистачає, проте недостатньо для покупки автомобіля (з 27% до 16%).

Разом з тим, за даними Росстату, з січня по вересень 2015 року число бідних в Росії досягло 20,3 мільйонів чоловік проти 18 мільйонів за той же період минулого року. Таким чином, число бідних, тобто людей з доходом нижче прожиткового мінімуму, становить 14 відсотків від загального населення жителів країни.

Нагадаємо, курс долара на Московській біржі сьогодні, 28 грудня, вперше за рік перевищив 72 рубля.

22 грудня Сполучені Штати Америки  ввели нові економічні санкції проти Російської Федерації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина