RU

У Росії підрахували загиблих від терактів і вбитих бойовиків

30.05.2012, 11:30
У Росії підрахували загиблих від терактів і вбитих бойовиків - Фото
a657307f3902ad33b984a09d8a03b492.jpg
За минулий рік в результаті терактів в Росії постраждали 359 осіб, з яких 58 загинули. Про це заявив генеральний прокурор РФ Юрій Чайка.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, в доповіді наголошується, що в останні роки посилюється тенденція скоєння злочинів терористичного характеру членами екстремістських груп і співтовариств, які поширюють ідею національної переваги, закликають до боротьби з особами неслов'янського походження в суб'єктах, які не входять до складу Північно-Кавказького федерального округу.

Окремо генпрокурор відзначає ситуацію з екстремістськими проявами, які, на його думку, "в умовах багатонаціонального російського суспільства є дестабілізуючим чинником і становить серйозну загрозу безпеці суспільства й держави".

У той же час, за словами генпрокурора, вперше за п'ять років в країні скоротилося кількість злочинів екстремістської спрямованості, і в минулому році їх зареєстровано на 5,2% менше, ніж у 2010 році і становить 622 злочини.

У той же час відзначено зниження кількості екстремістських злочинів у Москві. Їх скоєно  в минулому році майже на 27% менше, ніж у 2010 році (всього 76 злочинів).

Крім цього, в документі йдеться про те, що міграційні процеси сприяють загостренню міжнаціональних відносин і формування місць компактного проживання громадян за національною ознакою.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини