У Росії остаточно скасували талон техогляду

У Росії остаточно скасували талон техогляду - Фото
Источник фото: ЕРА
03.12.2012, 10:22

Відтепер поліс ОСАГО стане доказом наявності у автомобіліста допуску на проїзд

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову про скасування талона технічного огляду на всій території країни. Видані раніше талони залишаться дійсні до 1 січня 2015 року, - передає Російська служба Бі-бі-сі

Завдяки новому закону, поліс ОСАГО стане доказом наявності у автомобіліста допуску на проїзд. Закон про визнання діагностичної карти автомобіля документом, що підтверджує допуск транспортного засобу, підписав у серпні цього року президент Росії Володимир Путін. З 1 січня 2012 року в силу вступив новий закон, який скасував державний техогляд і передав його комерційним техцентрам.

Постанова також передбачає наділення Мінтрансу Росії повноваженнями за твердженням актів, що встановлюють порядок обліку, зберігання, передачі та знищення діагностичних карт, а також вилучення з 1 січня 2013 року у Мінфіну Росії повноважень щодо затвердження актів, що встановлюють порядок обліку, зберігання, передачі та знищення бланків талонів технічного огляду та бланків міжнародних сертифікатів технічного огляду.
Популярне