RU

У Росії остаточно скасували талон техогляду

03.12.2012, 10:22
У Росії остаточно скасували талон техогляду - Фото
Фото: ЕРА
Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову про скасування талона технічного огляду на всій території країни. Видані раніше талони залишаться дійсні до 1 січня 2015 року, - передає Російська служба Бі-бі-сі

Завдяки новому закону, поліс ОСАГО стане доказом наявності у автомобіліста допуску на проїзд. Закон про визнання діагностичної карти автомобіля документом, що підтверджує допуск транспортного засобу, підписав у серпні цього року президент Росії Володимир Путін. З 1 січня 2012 року в силу вступив новий закон, який скасував державний техогляд і передав його комерційним техцентрам.

Постанова також передбачає наділення Мінтрансу Росії повноваженнями за твердженням актів, що встановлюють порядок обліку, зберігання, передачі та знищення діагностичних карт, а також вилучення з 1 січня 2013 року у Мінфіну Росії повноважень щодо затвердження актів, що встановлюють порядок обліку, зберігання, передачі та знищення бланків талонів технічного огляду та бланків міжнародних сертифікатів технічного огляду.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини