У Росії обмежать спілкування в месенджерах

09.12.2015, 10:53
У Росії обмежать спілкування в месенджерах - Фото
Фото: vc.ru
У Росії готується законопроект про посилення контролю за системами обміну повідомленнями і передбачає регулювання роботи месенджерів. Про це повідомляє газета Ведомости, у розпорядженні якої опинилася копія документа.

Автори законопроекту пропонують зобов'язати розробників месенджерів укладати договори з операторами зв'язку, а також повідомляти про свою роботу Роскомнадзор. У разі порушень закону регулятор зможе тимчасово заблокувати переданий трафік до усунення порушень.

Також у законопроекті зазначено обов'язок ідентифікувати користувачів месенджерів.

Розробив цей законопроект Роскомнадзор, стверджують співробітники телекомунікаційних та інтернет-компаній. Зараз він обговорюється в робочій групі, до якої входять чиновники і представники операторів.

Як повідомляє один з представників операторів, цей законопроект розроблено Роскомнадзором за дорученням Кремля, котрий наполягає на необхідності регулювати месенджери у зв'язку зі складною геополітичною ситуацією.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников