У Росії хочуть штрафувати за чутки про кінець світу

29.11.2012, 16:40
У Росії хочуть штрафувати за чутки про кінець світу - Фото
feff78d2f88a7ba01026dfaed0903d2a.jpg

Керівник Росспоживнагляду Геннадій Онищенко наполягає, що жодних об'єктивних передумов для прогнозів про кінець світу немає

Керівник Росспоживнагляду Геннадій Онищенко вважає, що люди, які розповсюджують чутки про нібито "кінець світу" 21 грудня, можуть бути притягнуті до відповідальності, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

"22 грудня авторам цих пліток треба буде пред'явити претензії за нагнітання необгрунтованих пристрастей. Якщо ще спробувати прорахувати ризики, яких завдала ця інформація, то буде привід і для економічних претензій", - сказав Онищенко. За його словами, "жодних об'єктивних передумов для таких прогнозів ні в кого немає".

Нагадаємо, експерти НАСА спростовують заяви про те, що 21 грудня планета Земля переживе катаклізм, здатний погубити все живе. Вчені посилаються на те, що протягом останніх 4-х мільярдів років з нашою планетою нічого подібного не відбувалося, а тому під ідеєю кінця світу немає жодних наукових обгрунтувань.

Напередодні українські вчені-метеорологи запевнили, що кінець світу 21 грудня 2012 не настане. Доктор фізико-математичних наук, професор, завідуюча відділенням кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного інституту гідрометеорології Вазіра Мартазінова заявила: "Ми такого не чекаємо, і ви не бійтеся. Розумієте, зрілі гарні вчені про це не говорять, а шарлатанство завжди є, а зараз особливо, час такий циганський".

За її словами, жодних природних катаклізмів 21 грудня не очікується, а що стосується погодних умов - за словами метеоролога, як раз з 21 грудня в Україні очікується похолодання до -15 градусів вночі.

За календарем майя, а точніше, згідно його інтерпретації в засобах масової інформації, кінець світу має настати 21 грудня. За хронологією майя, сучасна епоха почалася 13 серпня 3114 року до н.е. і повинна закінчитися 21 (або 23) грудня 2012 н.е. Наприкінці 2011-го - на початку 2012 року було озвучено одне з припущень про те, що календар майя не кінчається катаклізмом і катастрофою, і за одним його циклом йде інший.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?