У Путіна кажуть, що в Сирії будуть бомбити росіян-бойовиків ІД

30.09.2015, 12:18
У Путіна кажуть, що в Сирії будуть бомбити росіян-бойовиків ІД - Фото
Сергій Іванов і Володимир Путін (фото - EPA)

За словами голови адміністрації президента РФ Сергія Іванова, потрібно "діяти на випередження на далеких рубежах", а не стикатися з цим в Росії

Російські війська в Сирії будуть застосовані проти громадян Росії і країн СНД, які примикають до терористів ІД і кількість яких "росте не по днях, а по годинах". Це випливає з коментаря глави адміністрації президента Росії Сергія Іванова, опублікованого кремлівським інформагентством ТАРС.

"Відразу хочу сказати результат голосування - Рада Федерації одноголосно підтримала звернення президента [про використання ЗС РФ за кордоном] - 162 голоси "за" при відсутності тих, хто утрималися і проголосували "проти", - сказав Іванов.

За його словами, президент Сирії  Башар Асад звернувся до керівництва РФ з проханням про надання військової допомоги. Іванов стверджує, що "йдеться виключно про операцію ВПС РФ".

"Військовою метою операції є виключно повітряна підтримка сирійських збройних сил в їх боротьбі проти ІГІЛ", - сказав він.

Глава кремлівської адміністрації також зазначив, що ця операція має часові рамки, види використовуваних озброєнь не розголошуються.

"Йдеться не про досягнення будь-яких зовнішньополітичних цілей, задоволення будь-яких амбіцій, в чому нас регулярно звинувачують. Йдеться виключно про національні інтереси РФ", - заявив Іванов.

Він звернув увагу, що кількість громадян Росії і країн СНД, які примикають до терористів ІД, "росте не по днях, а по годинах".

"Йдеться не про десятки, чи не про сотні, а про тисячі таких людей, частина з яких вже повернулася на територію РФ, і легко припустити, не треба провидцем, вони і далі будуть повертатися на нашу територію", - сказав голова адміністрації президента .

"Таким чином, доцільно діяти на випередження і діяти на далеких рубежах, а не стикатися з цією проблемою потім, у себе в Росії", - додав Іванов.

Раніше повідомлялося, що Рада Федерації дала згоду президенту Росії на використання ЗС РФ в Сирії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить