У Польщі знизили пенсійний вік

19.12.2016, 16:31
У Польщі знизили пенсійний вік - Фото
Анджей Дуда
Президент Польщі Анджей Дуда підписав закон про зниження пенсійного віку. Згідно з новим законом, жінки будуть виходити на пенсію в 60 років, а чоловіки - в 65 років. Про це повідомляє  Польське радіо.

"Це питання для нас було і залишається надзвичайно важливим", - сказав президент після підписання документа.

"Наш обов'язок знизити пенсійний вік виконаний. Для мене це момент великого задоволення і радості", - додав Анджей Дуда.

Глава польської держави нагадав, що зниження пенсійного віку було важливою обіцянкою президентської і парламентської виборчих кампаній в 2015 році.

"Як я, так і тоді Право і справедливість, пані прем'єр (Беата) Шидлов, пані міністр (сім'ї) Ельжбета Рафальська, взяли на себе зобов'язання перед людьми, перед нашими співвітчизниками, що зниження пенсійного віку буде відновлено", - сказав Дуда.

Закон вступить в силу з 1 жовтня 2017 року. Раніше в Польщі пенсійний вік був збільшений до 67 років у жінок і чоловіків. Планувалося, що для чоловіків ця планка буде введена до 2020 року, а для жінок - до 2040 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина