RU

У ПАР з ферми розбіглися 15 тисяч крокодилів

24.01.2013, 15:13
У ПАР з ферми розбіглися 15 тисяч  крокодилів - Фото
Фото: EPA
У ПАР з ферми Rakwena Crocodile Farm, яка займається розведенням крокодилів, втекли 15 тисяч хижаків. Сховатися їм допомогли самі ж власники господарства: їм довелося відкрити двері загороди через побоювання, що тварини можуть потонути, - передає канал Вісті.

У провінції Лімпопо, де стався інцидент, в даний час йдуть проливні дощі, які викликають потопи. У підсумку, господарі хижаків самі надали їм шлях на свободу: у противному випадку рептилії могли б загинути через повінь.

"Раніше в річці Лімпопо було зовсім небагато крокодилів. А тепер їх там дуже багато", - з гіркотою говорить Зейн Лангман, родич власника ферми. Близько двох тисяч особин вже вдалося зловити в прилеглому чагарнику, проте інші вільно розгулюють по африканському континенту. За словами фахівців, хижаків простіше всього ловити вночі, коли їх очі світяться характерним червоним кольором. Судячи з усього, крокодили встигли піти від ферми на досить значну відстань. Так, одна тварина була знайдена на полі для регбі приблизно в 120 кілометрах від розплідника.

Крокодили представляють певну небезпеку для жителів району. Деякі фермери були попереджені про небезпеку, але поки трагедій вдається уникнути лише випадково. Так, Лангман розповів, що йому ледве вдалося врятувати друзів із затопленого будинку: "Коли я приплив до них на човні, то побачив, що вони оточені крокодилами з усіх боків. За те, що вони були живі, треба дякувати богові".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини