RU

У ПАРЄ висловили недовіру Аграмунту - Ар'єв

28.04.2017, 11:57
У ПАРЄ висловили недовіру Аграмунту - Ар'єв - Фото
Педро Аграмунт (фото - EPA)
Парламентська Асамблея Ради Європи позбавила президента Педро Аграмунта права представляти Асамблею. Про це написав глава української делегації Володимир Ар'єв у себе в Facebook.

"Президент ПАРЄ Аграмунт не написав заяви про відставку, не з'явився в Бюро і, відповідно, не зробив жодної заяви, обіцяної раніше. Бюро Асамблеї щойно абсолютною більшістю голосів висловило йому недовіру і відмовило в дозволі здійснювати візити, робити заяви і проводити іншу активність від імені ПАРЄ. Тобто, від повноважень президента ПАРЄ у Аграмунта фактично залишилася одна назва", - написав Ар'єв.

Ар'єв додав, що в ПАРЄ немає процедури відкликання президента з посади взагалі: "за 50 років не було необхідності", але тепер регламентний комітет повинен буде розробити цю процедуру.

21 березня 2017 року повідомлялося, що в Сирію прибула делегація членів ПАРЄ від Іспанії, Італії, Чехії та Росії на чолі з Педро Аграмунтом.

29 березня делегації України, Данії та Польщі в ПАРЄ ініціювали заяву в зв'язку з візитом Аграмунта в Сирію, організованим державою-агресором Росією.

24 квітня Аграмунт підкреслив, що візит до Сирії був приватним, не пов'язаний з роботою в ПАРЄ, однак визнав, що мав би проінформувати про свої наміри представників інших політичних груп. Проте, група Європейської народної партії, яка делегувала Аграмунта на пост глави ПАРЄ,  висловила йому недовіру.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини