У Пакистані видано ордер на арешт прем'єра

У Пакистані видано ордер на арешт прем
Источник фото: ЕРА
15.01.2013, 16:15

Правоохоронці підозрюють, що Ашраф брав хабарі в обмін на схвалення різних енергетичних проектів

Верховний суд Пакистану видав ордер на арешт прем'єр-міністра країни Раджі Первеза Ашрафа і ще 15 чиновників, яких звинувачують у корупції, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Стверджується, зокрема, що Ашраф в 2010 році, перебуваючи на посаді міністра водних ресурсів та енергетики, брав хабарі в обмін на схвалення різних енергетичних проектів. Нинішній прем'єр всі звинувачення на свою адресу заперечує. На думку аналітиків, незважаючи на судове рішення, навряд чи відразу вдасться зняти Ашрафа з поста.

Раніше популярний пакистанський богослов Тахір Кадрі очолив багатотисячну маніфестацію в Ісламабаді, учасники якої вимагали відставки уряду, посилення боротьби з корупцією і реформи виборчого законодавства. Пакистанське телебачення показало, як протестуючі тріумфують і аплодують, дізнавшись про рішення суду.

Ашраф з 2008 року одночасно займав пост міністра водних ресурсів та енергетики і міністра інформації. Його перебування на посаді міністра водних ресурсів та енергетики запам'яталося частими відключеннями електроенергії в різних частинах країни і висловлює припущення про участь Ашрафа в так званій "енергетичній схемі", яка імовірно принесла йому нелегальний дохід.
Популярне