RU

У РПЦ збирають підписи за союз Росії, України та Білорусі

24.09.2012, 17:33
У РПЦ збирають підписи за союз Росії, України та Білорусі - Фото
Храм Святителя Миколая на Трьох горах (фото - wikimedia.org)
21 вересня в храмі Святителя Миколая на Трьох горах в Москві почалося підписання хартії про возз'єднання Росії, України і Білорусі.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на голову синодального відділу РПЦ зі взаємин церкви і суспільства протоієрея Всеволода Чапліна, перед підписанням хартії її ініціатори помолилися про успіх у справі об'єднання трьох слов'янських народів.

Автори ідеї вважають, що роз'єднання росіян, українців і білорусів було скоєно всупереч волі людей і перешкоджає вільному розвитку і благополуччя народів. "Ми, спадкоємці тисячолітньої історії і великої цивілізації, досвіду творення, добросусідства, військової доблесті і співпраці наших предків, об'єднані спільною культурою і спільною діяльністю з облаштування і захисту нашої землі, при возз'єднанні візьмемо все найкраще з практичного досвіду нашого народу ... Наш розвиток і майбутнє буде будуватися на взаємоповазі з іншими народами, взаємозбагачуючись наші культури і роблячи життя краще, комфортніше і безпечніше", - йдеться в хартії.

Хартія відкрита для підписання всіма зацікавленими людьми та організаціями. Документ містить звернення до президентів трьох країн з пропозицією про сприяння у підготовці та проведенні загального референдуму про возз'єднання і створення конфедерації.

У хартії особливо обумовлено, що до конфедерації можуть приєднатися й інші країни.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини