RU

У Москві намагалися продати кремлівську посаду за $3 млн

03.06.2013, 11:37
У Москві намагалися продати кремлівську посаду за $3 млн - Фото
Фото: kremlin.ru
Співробітники МВС Росії затримали громадянку Перуз Шагінян "за підозрою в шахрайствах, пов'язаних з обіцянкою призначити на посади в адміністрації президента Російської Федерації".

Як повідомляє прес-служба російського МВС, Шагінян запропонувала підприємцю купити за $3 млн. США пост керівника одного з управлінь адміністрації президента Росії. Вона діяла під виглядом довіреної особи високопоставлених чиновників адміністрації президента з великими зв'язками у вищих органах виконавчої влади.

У ході оперативного експерименту, МВС задокументувало факт отримання Шагінян частини грошей (1,5 млн рублів). Передача грошей відбулася в готелі управління справами президента Росії Золоте кільце. Ця сума, за словами підозрюваної, призначалася для оформлення допуску до відомостей, що становлять державну таємницю, і почала вирішення питання про призначення покупця на керівну посаду.

Нагадаємо, в Москві заарештували мера Махачкали Саїда Амірова, підозрюваного у вбивстві слідчого. Депутати махачкалінського парламенту у відкритому листі керівництву Росії виступили на підтримку заарештованого.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини