RU

У Москві будуть відловлювати мігрантів щоп'ятниці

18.10.2013, 15:09
У Москві будуть відловлювати мігрантів щоп'ятниці - Фото
Фото: ЕРА
Московська поліція буде проводити щоп'ятниці операції з боротьби з нелегальною міграцією. Про це повідомив голова столичної поліції Анатолій Якунін.

"Кодова назва заходу - "Сигнал", - сказав Якунін на оперативній нараді уряду Москви. За його словами, в ході цієї перевірки на вулицях міста буде більше поліцейських, ніж звичайно, будуть перевірятися квартири, де можуть проживати мігранти.

"Ми будемо задіювати весь апарат Головного управління, апарат управління внутрішніх справ по адміністративних округах, ЧОПи, добровільні народні дружини та інші правоохоронні організації", - додав Якунін. Він також підкреслив, що до кінця року на території міста повинні бути виявлені всі незаконно здають квартири.

"Вчора ми прийняли рішення з понеділка і до нового року проводити операцію "Дільничний - у кожну квартиру". Ті квартири, які здаються в найм в порушення законодавства, будуть виявлені. Мені всі начальники окружних управлінь доповіли, що оптимальний термін - три місяці. Роботу будемо вести до кінця року, відпрацюємо всі житло", - сказав голова столичної поліції.

У свою чергу мер Москви Сергій Собянін заявив, що на сьогоднішній день в місті близько 130 тис. квартир здаються незаконно. Влада активізувала боротьбу з нелегальною імміграцією в Москві після заворушень в Бірюльово, спровокованих убивством місцевого жителя, якого, як вважає слідство, убив громадянин Азербайджану.

Джерело: Російська служба Бі-бі-сі
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини