RU

У Лівії зник прем'єр-міністр: говорять про викрадення і арешт

10.10.2013, 10:48
У Лівії зник прем'єр-міністр: говорять про викрадення і арешт - Фото
Алі Зейдан (фото - ЕРА)
З Лівії надходять суперечливі відомості про викрадення прем'єр-міністра країни Алі Зейдана. В уряді стверджують, що він був відвезений невідомими озброєними людьми. Однак у МВС країни заявили, що прем'єр був заарештований під час спільної операції міністерства і так званого оперативного штабу колишніх повстанців за розпорядженням генпрокуратури.

Зейдану нібито висунуті звинувачення в корупції і причетності до захоплення американським спецназом одного з передбачуваних ватажків Аль-Каїди Абу Анаса аль-Лібі в Тріполі.

При цьому в Генпрокуратурі спростовують інформацію про те, що саме вона видала ордер на арешт прем'єра. Канал Аль-Арабія наводить слова генпрокурора країни, який заявляє про те, що він особисто "не видавав ордер на арешт" політика.

Тим часом, група колишніх лівійських заколотників - Революціонери Лівії - на своїй сторінці в Facebook стверджує, що саме вона заарештувала і зараз утримує голову уряду. "Ми провели арешт прем'єр-міністра Алі Зейдана на підставі лівійського кримінального кодексу, зокрема частині другій, глави першої - "Злочини, що загрожують існуванню держави", і глави другої - " Злочини проти безпеки держави", - йдеться в повідомленні. Революціонери уточнюють, що діяли за вказівкою прокуратури.

У самому кабінеті міністрів офіційно заявляють, що прем'єр захоплений невідомими. Зокрема, уряд звинуватив у викраденні Зеда повстанців міста Ез- Завія, що знаходиться на узбережжі Середземного моря в 50 км на захід від столиці. Неясною залишається і доля міністра фінансів країни. За деякими даними, він теж викрадений.

Джерело: канал Вісті
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини