RU

У Китаї розгорнулося справжнє полювання на нобелівського лауреата

02.11.2012, 09:55
У Китаї розгорнулося справжнє полювання на нобелівського лауреата - Фото
Фото: ЕРА
У Китаї розгорнулося справжнє полювання на Мо Яня - нобелівського лауреата цього року в області літератури, який ховається від армії шанувальників і журналістів, - передає ІТАР-ТАРС.

Серед кореспондентів та оглядачів, які спеціалізуються на культурній тематиці, тепер в ходу нове вітання: "Чи знайшов ти Мо Яня" Як тільки поширилася новина про присудження "нобелівки" 2012 року китайському письменникові, невелике місто Гаомі в провінції Шаньдун, де він живе, наповнили натовпи представників китайських і зарубіжних ЗМІ, що намагаються отримати інтерв'ю у автора романів "Великі груди, широкий зад" і "Країни вина".

Потім вони натовпом кинулися в столицю, де нібито хтось бачив Мо Яня. Тепер журналістський інтерес знову переключився на Гаомі. Там відкривається третій фестиваль культури "Червоний гаолян", що отримав назву завдяки одному з найвідоміших творів письменника, за яким було знято однойменний фільм культового режисера Чжан Імоу. Журналісти вважають, що Мо Янь напевно порадує своєю появою численних гостей огляду.

"У той час як засоби масової інформації і користувачі інтернету зійшли з розуму в полюванні на Мо Яня, дійсно серйозна подія - присудження йому Нобелівської премії - перетворилося в циркову виставу Багато матеріалів преси зачіпають приватне життя письменника, починаючи від його планів купити будинок і кінчаючи його лихами в дитинстві, коли він одного разу провалився до вигрібної ями ", - пише китайська газета. "Мало хто дає серйозний аналіз його творчості. Літературна слава Мо Яня перетворила його в " знаменитість", на якій роблять бізнес", - нарікає Хуаньцю шибао.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини