RU

У Китаї з телеканалів пропав віце-голова країни

11.09.2012, 15:25
У Китаї з телеканалів пропав віце-голова країни - Фото
3f86bb4a48fb67f2f90100fffa8fce59.jpg
У Китаї пропав заступнк голови країни, якого багато хто називає наступником Ху Цзіньтао. Сі Цзіньпіна не бачили вже більше тижня не тільки рядові китайці по телевізору, а й високопоставлені чиновники і гості. Наприклад, його зустрічі з Хілларі Клінтон і датським прем'єром були скасовані без пояснення причин, - передає канал Вісті.

Версії зникнення ходять самі різні - від звільнення до трагічної загибелі. Пропажу чиновника деякі помітили не відразу, хоча офіційна хроніка у вечірніх новинах 2 вересня несподівано вийшла без Сі Цзіньпіна.

Офіційні джерела довго мовчали. Потім з'явилася версія про травму. 59-річний Сі Цзіньпін здійснював щоденний заплив у басейні і пошкодив спину. На цьому, здавалося б, і справі кінець, але публіка не заспокоїлась. Поповзли чутки про те, що політик нібито потрапив у ДТП і був важко поранений.

Ім'я наступного голови країни повинні оголосити на XVIII з'їзді партії. Однак коли відкриється з'їзд не ясно. За деякими даними, захід пройде в кінці вересня або в жовтні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини