RU

У Кирила вибачилися за ретуш фотографії патріарха з годинником

05.04.2012, 12:08
У Кирила вибачилися за ретуш фотографії патріарха з годинником - Фото
Фото: orthodox.org.ua
Прес-служба Російської православної церкви принесла вибачення користувачам сайту патріархії за "безглузду помилку" фоторедактора при обробці фотоархіву 2009 року, в якому була розміщена фотографія патріарха з годинником Breguet, яка викликала широкий резонанс - передає Бі-бі-сі.

"Одним з основних принципів нашої роботи є принципова відмова від використання програм редагування фотографій для зміни виду зображень. Обробка фотографій завжди стосується тільки колірних та інших технічних показників. На якій підставі в даній ситуації було допущено грубе порушення нашої внутрішньої етики - питання, яке буде розбиратися дуже ретельно, винні будуть суворо покарані", - йдеться в заяві патріархії.

Дорогий годинник патріарха потрапив в центр уваги блогерів рунету, після того як вони виявили на офіційному сайті патріархії фотографію, де на руці ієрарха немає годинника, але при цьому він відображаються на лакованому столі. Лівий рукав облачення голови РПЦ на фото після ретуші фотографії став прикривати зап'ястя, але відображення годинника на поверхні столу видає його наявність. При цьому вихідна версія знімка залишилася на сторінці Відділу зовнішніх зв'язків РПЦ.

1.jpg

Фото до обробки

2.jpg

Фото "без" годинника

Фотографія з "безтілесним" годинником була зроблена 3 липня 2009 року під час зустрічі голови РПЦ з міністром юстиції Росії Олександром Коноваловим, але ретуші піддалася в квітні 2012 року. Через кілька годин активного обговорення в блогах використання ретуші працівниками патріархії офіційний сайт РПЦ позбавив цікавих можливості побачити збільшену версію фотографій, а через ще кілька годин фото й зовсім видалили з сайту.

Раніше Breguet голови РПЦ потрапив в об'єктиви українських фотографів під час візиту  в Україну в 2009 році. Судячи з фотографій, у патріарха Кирила - класична модель Breguet з корпусом з білого золота й ремінцем зі шкіри крокодила, ціна якого становить близько $30-35 тисяч.

Фото: glavnoe.ua

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини