RU

У Києві закликали звільнити захоплених у Сирії священиків

24.04.2013, 11:37
У Києві закликали звільнити захоплених у Сирії священиків - Фото
Громадянська війна в Сирії триває вже два роки (фото - ЕРА)
Учасники Київського міжконфесійного форуму прийняли звернення до світового співтовариства із закликом сприяти у якнайшвидшому звільненні двох православних священнослужителів, захоплених в заручники силами сирійської опозиції в провінції Алеппо.

Форум закликає представників всіх світових релігій засудити використання насильства для досягнення політичних цілей. "Мусульмани і християни вірять в Єдиного Бога і в любов до ближнього. І Біблія, і Коран вчать любові і розуміння до всіх вsh. На жаль, ці правила продовжують зникати в Сирії. Будучи історичним центром міжрелігійної культури, Сирія валиться, тому що ціла нація перебуває в полоні у насильства. Світ повинен діяти, щоб звільнити захоплених священнослужителів, а також позбавити народ Сирії від насильства. Напад на сирійське духовенство є не тільки нападом на християнство, але і нападом на свободу віросповідання ", - йдеться у зверненні, яке цитують  Подробиці.

У "Київському міжконфесійному форумі взяли участь представники 20 релігійних конфесій.

За даними інформагентства SANA, представники сирійської опозиції 22 квітня викрали митрополита греко-православної церкви Павла язиги і архієпископа сирійської церкви Григорія Ібрахіма, які здійснювали гуманітарну місію в одному з сіл провінції Алеппо. Раніше один з викрадених священиків заявляв про те, що через громадянську війну в Сирії страждають місцеві християни.

Громадянська війна в Сирії триває з березня 2011 року, за цей час в країні загинули більше 70 тисяч осіб. Триваючий більше двох років конфлікт між бійцями опозиційних сил і урядовими військами Сирії привів до гуманітарної катастрофи в країні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини