RU

У ході зіткнень в Тбілісі постраждали 17 осіб

17.05.2013, 15:26
У ході зіткнень в Тбілісі постраждали 17 осіб - Фото
Фото: ЕРА
В результаті зіткнення учасників акції на захист прав сексуальних меншин з їх супротивниками в центрі Тбілісі - на проспекті Руставелі і площі Свободи постраждали 17 осіб, у тому числі журналісти і поліцейські.

У центрі грузинської столиці зібралися за різними підрахунками кілька десятків тисяч противників акції ЛГБТ, яка повинна була пройти в 13:00 біля старої будівлі парламенту. Через велику кількість учасників так званої контр-акції організатори, представники НУО Ідентичність, вирішили відзначити Міжнародний день боротьби з гомофобією в Пушкінському сквері, в 200 метрах від анонсованого місця проведення акції.

Дізнавшись про плани захисників сексуальних меншин, учасники контр-акції, в основному представники духовенства, паства і представники громадських організацій, прорвали кордон поліції біля станції метро "Площа Свободи" і побігли в напрямку Пушкінського скверу.

Протягом декількох годин було зафіксовано кілька інцидентів. Частина учасників акції на захист ЛГБТ, імовірно, більше десяти осіб сховалися в одному з автобусів, які попередньо були розміщені на площі Свободи. Противники контр-акції погналися за автобусом після того як він рушив з місця. Одна людина, імовірно, постраждала в цей час.

Противники акції на захист ЛГБТ, які почали збиратися в центрі Тбілісі з 10:00, досі не розходяться. Періодично відбуваються зіткнення, після того як надходять повідомлення про знаходження в тому чи іншому місці захисників сексуальних меншин. Останній інцидент стався біля станції метро "Руставелі".

Джерело: Новини-Грузія.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини