RU

У Каталонії на виборах перемогли націоналісти

26.11.2012, 09:46
У Каталонії на виборах перемогли націоналісти - Фото
Фото: EPA

Націоналістична коаліція Конвергенція і союз перемогла на виборах у Каталонії (автономії на північному сході Іспанії), але при цьому значно втратила колишні позиції, - передає ІТАР-ТАРС.

Конвергенція і союз Каталонії не тільки не змогла отримати абсолютної більшості в регіональному парламенті, на яку розраховував голова коаліції і чинний глава автономії Артур Мас, але й втратила 12 місць. Якщо раніше її представляли 62 депутати, то тепер їх число скоротилося до 50, що відповідає 30,5% голосів.

Друге місце посіли Ліві республіканці Каталонії, які отримали 21 місце, тим самим подвоївши кількість своїх депутатів. За ними слідують Іспанська соціалістична робоча партія - 14,4% і 20 місць, і Народна партія - 13% і 19 місць. Об'єднані ліві - Зелені отримали 9,9% голосів і займуть 13 крісел у новому парламенті. Партія Громадяни потроїла свою присутність в законодавчій асамблеї, отримавши 7,6% і 9 місць. Крім того, до парламенту увійдуть три представники Кандидатів народної єдності - 3,4% голосів.

Спостерігачі зазначають, що минулі вибори були відзначені рекордною явкою виборців, яка становила 69,4%. Проголосувати ж у цей день мали право 5,4 млн. жителів Каталонії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини